אומץכלב חום בהיר עם לבן על החזה על הרצפה , נשען על דמות לבושה בכתום.

אדם

בן כשנתיים וחצי (נכון ל-6/4/22)
מעורב בצבע חום גודל בינוני.
מחכה לכם בכלא חרמון.

אדם הוא כלב חברותי ונעים די משוגע על מגע ופינוקים עם רוב הכלבים הוא מסתדר אדם לעולם יהיה לכם חבר.

אומץכנענית מעורבת, בינונית גדולה בצבעים חום בהיר ולבן.

אריקה

בת כ-4 וחצי (נכון ל- 6/4/22)
כנענית מעורבת, בינונית- גדולה ( חומה בהירה- לבנה)
מחכה לכם בכלא חרמון.

אריקה שלנו אוהבת את כווווווולם עם כלבים, חתולים ואנשים מסתדרת מושלם חייבת בית עם חצר מגודרת זה מאסט ותעדיף לא להישאר בבית לבד הרבה זמן לבד אוהבת מרחבים וחופש, זה מובן אריקה את נאמבר וואן.

אומץכלבה מעורבת, גדולה בצבע חום שוכבת על הרצפה, נראה שמחייכת לצד אסיר כפוף לידה.

ליצ׳י

בת שנה וחודשיים (נכון ל-6/4/22)
כלבה מעורבת, גדולה בצבע חום.
מחכה לכם בכלא חרמון.

ליצ‘י שלנו כלבה רגישה ועדינה תמיד תחפש את הפינה השקטה שלה זקוקה למשפחה עם נסיון קודם אבל ללא ילדים בתמורה מבטיחה להיות נאמנה לעולמים אוהבת לשחק ומאד ממושמעת ליצ׳י את פשוט משגעת!

אומץ

מיכאלה

בת כ-6 (נכון ל- 6/4/22)
האסקית מעורבת בגודל בינוני.
מחכה לכם בכלא חרמון.

מיכאלה שלנו היא מקסימה אמיתית היא כלבה טובה ובכלל לא בעייתית ובגלל תאונה שעברה ביברה היא קצת איטית כלבה עדינה וממושמעת שמסתדרת עם אנשים וכלבים אחרים שצריכה בית שקט ללא ילדים היא מרבה לנוח ואוהבת את הפינה שלה ולכן היא צריכה משפחה עדינה.

אומץ

מסי

בן כשנה וחודשיים ( נכון ל- 6/4/22)
כלב מעורב בגודל בינוני-גדול ( חום בהיר לבן).
מחכה לכם בכלא חרמון.

קוראים לי מסי ואני כלבלב שובב וספורטיבי משחקים ופקודות זה קלי קלות בשבילי אני מסתדר מצויין עם כלבים, אנשים וילדים ורק רוצה לקבל כל היום ליטופים ופינוקים אם אתם מחפשים פרטנר מושלם לריצה אני הכלב המושלם למשימה.

אומץ

פפר

בת כשנתיים וחצי ( נכון ל- 6/4/22 )
מעורבת עם פינצ'ר בצבע חום גודל בינוני.
מחכה לכם בכלא חרמון.

פפר שלנו היא פצצת אנרגיה שפשוט מלאה בשמחת חיים ושמחה. לכן היא צריכה משפחה ספורטיבית בדיוק כמוהה. כלבה חכמה שאוהבת לשחק, ללמוד ועם אתגרים טובה. למרות שמחתולים מאד מתרגשת, פפר היא כלבה ממושמעת ונאמנה שעם כולם מסתדרת .

אומץ

פונץ׳

כבן שנה (נכון ל-6.4.22)
מעורב עם כתמים בלבן וחום. גודל בינוני.
מחכה לכם בכלא חרמון.

אני מנוקד, שובב ושמח תמיד מאד אוהב אנשים ולקבל פינוקים מסתדר טוב עם כלבים אחרים אבל זקוק לבית בלי חיות אחרות וילדים . מחפש משפחה עם נסיון עבר בגידול כלבים אני אעשה הכל בשביל לקבל חטיפים. מוכן לתת לכם עולם ומלואו, אני רק מחכה שבו תתאהבו.

אומץכלבה חומה בהירה עם כתמים לבנים שכובה בין רגליים של אסיר לבושה ברתמה שחורה.

קוקה

בת כשנה וחצי (נכון ל- 6/4/22)
רועה גרמנית מעורבת, גדולה ( חומה בהירה עם שחור)
מחכה לכם בכלא חרמון.

אני קוקה, אני כלבה מאוד עדינה ושקטה שפשוט מטורפת על צעצועים. אני אוהבת אנשים, מסתקרנת מחתולים ומסתדרת עם כלבים אחרים. אני מאד מאד מאוד אוהבת מגע, תשומת לב, משחקים וטיולים ו….. כמובן אוכל! מחפשת את המשפחה המושלמת שלי, שלא תשאיר אותי יותר מדי זמן לבד בבית.

אומץכלבה גדולה שחורה לבנה מצולמת מלמעלה שהיא ישובה הין רגליים של אסיר שלבוש בכתום, עם רתמה ורודה ורצועה כחולה.

וונדי

בת כ 15 חודשים ( נכון ל-6.4.22)
גדולה, מעורבת (שחורה לבנה)
מחכה לכם בכלא חרמון.

וונדי שלנו שובבה ומתוקה, כלבה שבאנרגיות מלאה, אוהבת משחקים ולהראות אהבה גם אם לפעמים בכמות מגזימה מסתדרת מצוין עם ילדים ואנשים אבל עם חתולים פחות וצריכה משפחה מנוסה שיודעת להציב גבולות.

אומץכלבה שחורה, לבנה ואפורה בעלת עין אחת. ישובה כשמאחוריה ישובה דמות לבושה בכתום.

זוהר

בן שנה וחודשיים ( נכון ל-6.4.22)
האסקי מעורב
מחכה לכם בכלא חרמון.

זוהר הוא כלב טוב, כשהגיע אלינו מצבו היה ממש לא טוב. עכשיו הוא כלב מקסים שלאחר תהליך ארוך נותן שוב אמון באנשים. פתאום הוא מושיט יד כשמבקשים, יושב בלי לזוז והולך למקום כשדורשים וכמובן אוהב מאוד שאיתו משחקים. לזוהר מוטיבציה גבוהה בלימודים, הוא רוצה לרצות את הבעלים ואוהב ללמוד דברים חדשים. זוהר כלב טוב! מזל שמצאו אותו שם ברחוב אין ספק שמדובר בכלב מדהים שמאד אוהב טיולים, אוכל טוב ולהכיר חברים חדשים. הוא מחפש משפחה שתיתן לו חום ואהבה ויש לו המון להעניק בתמורה. כי זהר יותר מכלב מדהים! הוא פשוט חבר לכל החיים!

אומץכלבה לבנה בעלת אוזניים חומות בהירות,שכובה לפני דמות לבושה כתום על הדשא.

אביב

בת כשנה (נכון ל - 6/4/22)
מעורבת לבנה בגודל בינוני
מחכה לכם בכלא חרמון.

כלבה מדהימה. שקטה ועדינה, ביישנית וקצת חווששת מדברים /אנשים חדשים. מסתדרת עם כלבים אנשים וחתולים.

אומץכלבת מילנואה מעורבת, בינונית שוכבת על הרצפה עם פה פתוח ולשון בחוץ.

במבה

בת כשנה (נכון ל-6/4/22)
רועה בלגית (מלינואה) מעורבת בגודל בינוני.
מחכה לכם בכלא חרמון.

אני במבה קצת חוששת מזרים אבל תמיד דואגת לפזר חיוכים אני אוהבת אנשים וכלבים אחרים אבל ממש ממש לא סובלת חתולים אני מטורפת על חטיפים, ואוהבת כירבולים.

אומץ

מלכי

בן כשנה ושמונה חודשים ( נכון ל-31/08/21)
כלב מעורב עם לב זהב, גודל בינוני.
מחכה לכם בכלא חרמון

מלכי שלנו חתיך על עם מראה שועלי. אין ספק שהוא כלב ממושמע וסופר חברותי. מסתדר עם רוב הכלבים ופשוט מטורף על אנשים. אבל איך לומר? לא מת על חתולים. ֿ אוהב יותר מהכל משחק ומחפש את הפרטנר המתאים. מלכי החייכן מחכה בסבלנות לבית שיפנק אותו במלא כירבולים ומבטיח להיות נאמן לעולמים.

אומץ

צוקי

בן כ 8 חודשים (נכון ל-31/08/21).
כלב מעורב בצבעי חום שחור, גודל בינוני.
מחכה לכם בכלא חרמון

צוקי כלב רגוע ונינוח שאוהב מגע אך גם צריך את השקט והמרחב שלו. ללא ספק מדובר בכלב שמח עדין ורגיש שמסתדר מעולה עם אנשים, כלבים וחתולים. צוקי המהמם מחפש משפחה שתעניק לו הרבה אהבה וביטחון. ובתמורה ישים אתכם תמיד במקום ראשון.

אומץכלבה בינונית ועדינה בת כשמונה חודשים. זקוקה למשפחה שתתן לה תחושת ביטחון והרבה אהבה.

היידי

בת כ-8 חודשים (נכון ל-31/08/21)
כלבה מעורבת לבנה, בגודל בינוני.
מחכה לכם בכלא חרמון

היידי שלנו כלבה בעלת מזג רגוע ונינוח. כלבה שמחה ועדינה על בטוח. לפעמים מצבים חדשים יכולים קצת להלחיץ אותה. לכן היא מחפשת משפחה שתוכל להעניק לה הרגשת בטחון ותמיכה. לאחר שתכיר אתכם ותרכשו את אמונה היא תתמסר אלכם ותעניק אין סוף אהבה. מסתדרת מעולה עם אנשים כלבים וחתולים. ותשמח לקבל מכוווווווולם פינוקים וכירבולים.

אומץ

לוסי

בת כשנתיים ושלושה חודשים (נכון ל-31/08/21)
מעורבת בכל טוב, בצבעים לבן וחום בהיר
מחכה לכם בכלא חרמון

לוסי שלנו פשוט כלבה מהממת, חברותית ומלאת שמחת לחיים. שתמיד תחפש קשר ומגע עם אנשים. הכי אוהבת משחק ולהיות במרכז תשומת הלב. והכי מגיע לה כבר למצוא בית אוהב. מסתדרת מעולה עם אנשים, כלבים ואפילו חתולים. אנחנו ללא ספק כבר מאוהבים.

אומץ

תמי

בת כחמש (נכון ל-30/3/21 )
כלבה מעורבת
מחכה לכם בכלא חרמון

תמי שלנו היא כלבת בר לשעבר, מחכה לפגוש אותכם כבר! זקוקה למשפחה שתבין שהיא זקוקה לזמן לבסס אמון וכבוד. אחרי שזה יבנה היא מבטיחה להחזיר הרבה מסירות ואהבה. תתאים לבית שקט ורגוע ללא ילדים קטנים. אומנם עוד חששנית אך מאד אוהבת ומחפשת מגע, רק צריך קצת סבלנות. ללא ספק מדובר בכלבה מתוקה, מחונכת, נאמנה וסקרנית.

אומץ

לאבה

בת כ 10 חודשים (נכון ל-31/08/21)
מעורבת בכל טוב, בצבע ג׳ינג׳י, לבן וחום, גודל בינוני.
מחכה לכם בכלא חרמון

לאבה כשמה כן היא - פצצת אנרגיה מלאה בשמחת חיים. מתוקה אמיתית ושובבה. תתאים למשפחה ספורטיבית ופעילה. מסתדרת מעולה עם אנשים וכלבים. ופשוט פרנטר מושלם להרפתקאות וטיולים.

אומץ

סייקי

בן כשמונה חודשים (נכון ל-31/08/21).
כלב מעורב בלונדיני, בגודל בינוני.
מחכה לכם בכלא חרמון

כלב מקסים עם מזג רגוע ונינוח. סייקי שלנו לעיתים זקוק לזמן היכרות ומרחב על מנת לבסס אמון מערכת יחסים. כלב מאד רגיש שזקוק למשפחה שתדע לתת לו מרחב, אהבה ובטחון. כי יש לו אהבה להעניק המון. מסתדר מעולה עם אנשים, כלבים וחתולים, סייקי שלנו כלב של פעם בחיים.

אומץכלבה לבנה בגודל בינוני, בת כשמונה חודשים. מסתדרת עם אנשים כלבים וחתולים.

ברבי

בת כשמונה חודשים (נכון ל-31/08/21)
כלבה מעורבת לבנה, בגודל בינוני.
מחכה לכם בכלא חרמון

כלבה רגישה ועדינה בעלת חיוך קטלני, שמחפשת פרטנר לקשר רציני. זקוקה למשפחה שתדע לתת לה בטחון במצבים חדשים, למרות שמסתדרת מעולה עם אנשים כלבים וחתולים. ברבי היא בעלת מזג נינוח ורגוע, שמחפשת משפחה שתרצה בקרבתה באופן קבוע.

אומץ

פונץ׳

בן כשנה ושבעה חודשים (נכון ל-31/08/21).
כלב מעורב בצבעי חום, שחור ולבן גודל בינוני.
מחכה לכם בכלא חרמון.

פונץ׳ החתיך הוא כלב שמח אנרגטי וממושמע . שפשוט מת על ליטופים ומגע. יהיה כלב משפחתי מושלם, ונשבע להיות נאמן לכם לעולם. עוד לא פגש כלב או אדם שהוא לא אוהב, למרות שמחתולים הוא פחות מתלהב. כלב עם עיניים טובות ולב רחב, אצלנו בתכנית הוא פשוט כוכב.

אומץ

לאפה

בת כשנה (נכון ל-31/08/21)
אקיטה מעורבת, בגודל בינוני.
מחכה לכם בכלא חרמון

לא קשה לראות ולהבחין שלאפה שלנו היא כלבה יפהפייה מהסרטים. מאד חכמה, שובבה נאמנה וחברותית. פשוט כובשת אמיתית. כלבה מחונכת ומלאת שמחת חיים. למרות שלא מסתדרת עם חתולים, לאפה שלנו אוהבת אנשים, טיולים ליטופים וחטיפים. חיבוקים ונישוקים יתקבלו תמיד בברכה ואיך לא כשהיא כזו מתוקה...

אומץכלב בינוני, בן 4 מאד חברותי, חביב ורגוע שלפעמים זקוק למרחב שלו.

אוליבר

כלב מעורב בגודל בינוני
מחכה לכם בכלא חרמון

אוליבר החתיך כלב חביב חברותי ורגוע, חולם על לתת ולקבל אהבה באופן קבוע. רוצה להיות בחברת אנשים כמה שיותר ועם כלבים וחתולים ממש מסתדר. מחפש משפחה רגועה כמוהו בדיוק, שתדע לכבד את המרחב שלו הוא זקוק.

אומץ

ביוטי

בת כשנתיים ושלושה חודשים (נכון ל-31/08/21)
האסקית גזעית, בגודל בינוני.
מחכה לכם בכלא חרמון

ביוטי כשמה היא: יפהפיה ומקסימה אמיתית. שמחפשת בית ואהבה שתהיה משמעותית. כלבה רגועה ושקטה, שאוהבת ומתמסרת למגע ובסך הכל כלבה מאד נאמנה. מסתדרת מעולה עם כלבים ואנשים, ומעדיפה לשבת בחדר ממוזג איפה שקריר ונעים.

אומץ

קימי

בת כשנה ושבעה חודשים (נכון ל- 31/08/21)
גולדן רטריוור מעורבת, בינונית.
מחכה לכם בכלא חרמון

קימי שלנו צנועה ממושמעת וכל כך בישנית, כלבה יפיפייה ומאוד חייכנית. לטיול הבוקר ממתינה בהתרגשות, עדיף עם ליטופים בעלי משמעות. היא שקטה מאוד וכל כך מחונכת, יודעת תמיד לאן היא הולכת, אוהבת כלבים אבל אנשים קצת יותר אז אם יש מאיש שרוצה בה כדאי למהר. קימי כלבה שבכלל לא נובחת, גם בחורף כשקר וגם עם שמש קופחת. קימי תמיד מרעיפה חום והמון אהבה לא פלא שאצלנו היא כל כך אהובה.

אומץ

מילי

בת כשנה (נכון ל - 30/3/21)
מעורבת בכל טוב, בצבעים וחום בהיר ושחור גדולה.
מחכה לכם בכלא חרמון

כלבה מעורבת גדולה. מילי שלנו היא הרפתקנית חסרת תקנה. קיצבית אנרגטית ומלאת אהבה שמטורפת על חופש מרחבים, ריצות ומשחקים. אופי קסום של ילדת פרחים! זקוקה לזמן היכרות לפני שמתאהבת אבל ברגע שמתבסס אמון היא שלכם לעולמים. אז... אם אתם משפחה עם נסיון שאוהבת לטייל וחובבת אקסטרים מילי תשמח להצטרף ולבלות אתכם את שארית החיים.

אומץ

בלו

בן כשנתיים (נכון ל-31/08/21)
לב מעורב עם לב זהב, בעל פרווה לבנה וחומה בגודל גדול.
מחכה לכם בכלא חרמון

בלו שלנו הוא כלב שמח שאוהב מאוד מגע ותשומת לב מאנשים. מסתדר מעולה עם רוב הכלבים ועם אנשים. עם חתולים פחות מסתדר, איתם לא רוצה להיות חבר. כלב רגיש מאד עם לב גדול. יתאים למשפחה עם נסיון, שתדע לתמוך בו ולהעניק לו בטחון .

אומץכלב עם פרווה לבנה ברובה עם כתמים חומים אפורים ישוב על מדרכה, קשור לרצועה כחולה ומחייך למצלמה.

צ׳יקו

כבן עשרה חודשים (נכון ל- 30/3/21 )
כלב לבן ואפור, יהיה כלב גדול ככל הנראה
מחכה לכם בכלא חרמון

צ׳יקו שלנו עדיין גור וכנראה יגדל להיות כלב גדול. הוא יפיוף אמיתי עם כתמים על הגב, שמקבל את פניי כולם בכישכוש זנב. אוהב כל אדם, הוא כלב ממושמע ונאמן. עצמאי דעתן שחבל לכם על הזמן. למרות שעם חתולים פחות מסתדר בשבילכם הוא יהיה לעד חבר.

אומץתמונת פנים של כלב בלונדיני בהיר בעל עיניים בתבע כחול בהיר.

גנדלף

בן כשנה וחצי (נכון ל-30/3/21)
בלונדיני מעורב, גדול
מחכה לכם בכלא חרמון

גנדלף הוא כלב מהמם לכל הדעות, בעל עיניים טובות ושובות. בעלי אופי שליו ורגוע שישמח לשחק עם כולם. אוהב לתת ולקבל פינוקים ותשומת לב לכל העולם. מסתדר מצויין עם אנשים, ילדים, וכלבים כאחד- אין ספק שמדובר בכלב פשוט מיוחד.

אומץכלבה בגודל בינוני עומדת בין הרגליים של אסיר הלובש מכנסיים ארוכים כתומים.

צ׳אי

בת כשנה (נכון ל- 30/3/21)
מעורבת לבנה - אפורה גדולה
מחכה לכם בכלא חרמון

כלבה מעורבת גדולה עם אופי של בת אצולה. יפהפייה וחכמה באופן חסר תקדים - שובבה נאמנה וחברותית שזה מדהים. בחומר הנלמד מצטיינת ומראה בקיאות, מתהלכת בגאווה עם סטטוס של 'כלבת שרות'. הנסיכה הזו מקבלת ובעיקר נותנת המון אהבה. אין בכלל ספק שסובבה פה את כל הלהקה. מחפשת משפחה מחבקת מלאת אנרגיות ושמחה לחיות חיים של אושר וכושר עד עצם היום הבא.

אומץתמונת פרופיל של כלב בינוני בכל פרווה ארוכה בהירה בצבעים חום בהיר ולבן לצד דמות לבושה במכנסיים כתומים עם רצועה כחולה.

גימלי

בן כעשרה חודשים (נכון ל-30/3/21)
רועה אוסטרלי מעורב בכל טוב, חום ובז׳ בינוני.
מחכה לכם בכלא חרמון

כלב מאד אנרגטי, ממושמע ונבון. מחפש בית ספורטיבי שיאהב אותו המון. כלב שובב, שמח ונאמן שתמיד יהיה מוכן ומזומן. רק מחכה להיכנס לכם ללב, לקבל ולתת פינוקים. אוהב ומסתדר אנשים וכלבים ו.......פחות עם חתולים.

אומץתמונה של פנים של כלב. הכלב בעל פרווה קצרה בצבעים חום, אפור ולבן

בוזה

בן כשמונה חודשים (נכון ל- 30/3/21)
מעורב בינוני, חום ושחור.
מחכה לכם בכלא חרמון

בוזה שלנו הוא יפיוף אמיתי! כלב ממושמע ותלמיד רציני. עם מזג שקט רגוע ומלא שלווה, שיותר מישמח לרבוץ לידכם ליד הספה. אל תתבלבלו, הוא באריה קטן עם לב ענק ונאמנות ששווה סכומי עתק. מחפש לעצמו בית שיעניק לו בטחון וזמן כי הוא עדיין קצת חששן.

אומץתמונת קלאוז אפ של אליסון: כלבה בצבע שחורה לבנה, פרווה קצרה עם אוזניים משוכות לאחור עם רצועה אדומה

אליסון

בת כשנה וחצי (נכון ל- 30/3/21)
בורדר קולי מעורבת שחורה- לבנה בגדול בינוני
מחכה לכם בכלא חרמון

אליסון העדינה והרגישה שלנו התחילה את חייה ככלבת בר. אז הכל היה נראה לה מפחיד וזר. עברה אצלנו התקדמות מדהימה וכל מחווה וחיבה ממנה זו אהבה טהורה. כלבה אצילית עצמאית אך לעיתים חשננית, זקוקה לבית שיתן לה בטחון ופינה שקטה משלה. תתאים לבית עם הרבה נסיון, סבלנות ואהבה. אוהבת לשחק עם כלבים שהיא מכירה ומבטיחה תמיד להיות לכם נאמנה.

אומץכלבה בעלת פרווה לבנה וחומה, עם מבט נטוי וקולר כחול

בלה

בת כשנתיים וחצי ( נכון ל- 30/3/21 )
מעורבת, לבנה עם כתמים חומים, גדולה.
מחכה לכם בכלא חרמון

שלום, קוראים לי בלה . אני כלבה גדולה שאוהבת לדבר והכי רוצה למצוא לי חבר. אני פשוט מטורפת על ריצות ומשחקים והכי אוהבת חיבוקים ונישוקים. מסתדרת מצויין עם אנשים וכלבים, מחונכת ומלאת שמחת חיים. יש לי מלא אנרגיה ולכן מחפשת בית ספורטיבי שיהיה מוכן לתת לי המון אהבה וצומי.

אומץכלב חום ולבן עם פרווה ארוכה ולשון בחוץ

פרודו

בן כשנה (נכון ל-30/3/21)
מעורב בינוני
מחכה לכם בכלא חרמון

כלב ממושמע עם יופי בינלאומי שמלא בשמחת חיים. פרודו שלנו חכם ונאמן שחבל על הזמן. פשוט מטורף על טיולים, חטיפים, נשיקות וחיבוקים. הקסם הקטן שלנו פשוט עף על החיים. מחפש מישהו לרוץ איתו לעיתים לעבר השקיעה ולפעמים לכיוון המקרר. אם אתם מלאי אהבה ואוהבים לכייף, פשוט קחו אותו איתכם ורק אל תפסיקו ללטף!

אומץכלבה קטנה, בהירה לאימוץ

לוסי

בת כשנתיים ( נכון ל- 30/3/21 )
מעורבת, בלונדינית קטנה.
מחכה לכם בכלא חרמון

שלום! קוראים לי לוסי (ולפעמים גם קוקי) מה העיניינים? אני קטנה, קומפקטית וטובה בלזהות מצבי רוח שונים. אני כלבה מאוד רגישה שהכי נוח יהיה לה לשבת עליכם. מחונכת ויודעת לבקש בדיוק מה שאני צריכה. מחפשת בית שייתן לי בטחון ואהבה. מאד מאד אוהבת משחקים ליטופים והמון חיבה. מסתדרת עם כלבים, חתולים וכל המשפחה.

אומץמעורבת לבנה, בגודל בינוני, בת כשבעה חודשים.

פטוש

מעורבת לבנה, בגודל בינוני (נכון ל-19/10/20)
מעורבת לבנה, בגודל בינוני .
מחכה לכם בכלא חרמון

פאטוש היפייפה היא כלבלבונת ביישנית חששנית ועדינה שפשוט מלאה באהבה. היא מסתדרת עם כלבים ואנשים כאחד ותתאים למשפחה שתדע לסלול את הדרך אל ליבה עם הרבה סבלנות וחמלה. פאטוש המתוקה שלנו הכי הכי רוצה לתת ולהראות אהבה אבל זקוקה לזמן הסתגלות על מנת לתת אמון.

אומץמעורבת לבנה בגודל בינוני בת כשבעה חודשים.

כנאפה

בת כשבעה חודשים (נכון ל-19/10/20).
מעורבת לבנה בגודל בינוני.
מחכה לכם בכלא חרמון

כנאפה שלנו, כשמה כן היא- מתוקה אמיתית! כלבה מלאה באנרגיה, אוהבת לשחק, משתפת פעולה ולומדת מהר. כלבה מקסימה שמסתדרת טוב עם כלבים ואנשים בעלת שמחת חיים וחוש הומור. תסתדר עם כל משפחה שתדע להעניק לה בטחון ,אהבה ותשומת לב.

אומץכנעני מעורב גדול ונאמן.

טמפר

בן כשנה (נכון ל-19/10/209)
כנעני מעורב, לבן גדול.
מחכה לכם בכלא חרמון

כשמו כן הוא! כנעני מעורב גדול ונאמן, דורש תשומת לב כמו תינוק קטן. משתולל משחק ואוהב הרפתקאות, בחברתו לעולם לא ישעמם לבלות. קופצני שובב וגם מאוד תזזיתי נאמן ממש כמו חבר אמיתי. אם אתם בית צעיר אוהב וקצבי מדובר פה בכלב שהוא ילד נצחי!

אומץכלב מעורב עם לב זהב, גדול, בן כשנה וחצי.

חליל

בן כשנה וחצי (נכון ל-19/10/20)
כלב מעורב עם לב זהב, גדול.
מחכה לכם בכלא חרמון

חליל שלנו הוא ללא ספק כלב חזק ומרשים עם נוכחות. כלב מלא בשמחת חיים ואהבה שמתפנק ומתמסר למגע וליטופים. מאד מאד אוהב לשחק ולא מרגיש בכלל בחסרונה של הרגל, אז אל תתנו לזה להפריע לכם - כי זה ממש ממש לא מפריע לו!! הוא כלב שלומד מהר ומסתגל בקלות. מסתדר טוב עם אנשים וכלבים אחרים אם כי לעתים זקוק לתיווך במפגש הראשוני עם כלבים מסוימים. חליל החלומי שלנו בעל רמת אנרגיה בינונית עד גבוהה :לעיתים מתעייף בשל החסרון ברגל הקדמית, אבל זה רק אומר שהוא נותן לכם צ׳אנס להיות איתו באותו קצב. יתאים לבית דינאמי ופעיל עם ילדים - או בלי ועם חתולים - או בלי. נשאר ללא כל קושי לבדו אבל יותר מישמח לקבל נשיקות וחיבוקים עד אין סוף

אומץמעורבת לבנה בגודל בינוני.

אנה

בת כשנה (נכון ל-19/10/20)
מעורבת לבנה בגודל בינוני,
מחכה לכם בכלא חרמון

ֿללא ספק מדובר בכלבה עם אישיות של נסיכה אמיתית. שקטה ורגועה אך שמה לב לכל צליל ותנועה. פשוט מדהימה עם כלבים, ילדים ואנשים. מדלגת, מקפצת (רגל שמאל אחורית נפגעה מתאונה) ואוהבת לרוץ, תמיד תעדיף בילויים בחוץ. כיאה לבת מלוכה ליטופים ופינוקים יתקבלו בברכה, מחפשת משפחה אוהבת תומכת ומבינה להמשך החיים תחת קורת גג משפחתית וחמה.

אומץהאסקי אפור, גודל בינוני.

קאי

בן שנה ושלושה חודשים (נכון ל-19/10/20)
האסקי אפור, בינוני
מחכה לכם בכלא חרמון

כלב רגיש ומאד סלקטיבי ממי ואיפה לקבל ליטופים ( לא יקבל מגע מכל אחד ולא בכל מקום ). קאי שלנו הוא אתלט שאוהב מאוד מרחבים וטבע ולכן יתאים למשפחה פעילה בדיוק כמוהו עם חצר. זקוק לבית שיכבד את המרחב ואת העצמאות שלו. כלב עדין וביישן, נעים וחביב עם אנשים, חתולים וכלבים כאחד. פחות יתאים לבית עם ילדים קטנים.

אומץכלב מעורב בכל טוב, בן תשעה חודשים בגודל בינוני.

פוצ׳ו

בן תשעה חודשים ( נכון ל- 14/10/20)
כלב מעורב בכל טוב, בגודל בינוני.
מחכה לכם בכלא חרמון

פוצ׳ו שלנו בעל אופי נוח ופשרני, עדין ומלא אהבה! על כל בקשה עונה בשמחה - חכם באופן בלתי רגיל, לומד ומבין הכל בטיל!!! אפילו צליעה ברגל ימין אחורית לא עוצרת את פוצ'ו מאנרגיה תמידית, שמוכן לליטוף בכל רגע נתון. פוצ׳ו הוא כלב רגיש ועדין שמסתדר מדהים עם אנשים, ילדים ואפילו חתולים. אין ספק שמדובר בכלב קסום, חבר נאמן עם לב עצום!

אומץרועה הולנדית מעורבת בת כשנה ותשעה חודשים .

ג׳ימבי

בת כשנה ותשעה חודשים (נכון ל- 14/10/20)
רועה הולנדית מעורבת.
מחכה לכם בכלא חרמון

תכירו את ג׳ימבי המהממת שלנו: כלבה גדולה, חזקה ונוחה עם אנרגיות ברמה בינונית. כלבה ממושמעת שלומדת מהר ואוהבת מאד לשחק, בעיקר בכל מה שקשור במים. ג׳ימבי מסתדרת מהמם עם כלבים ואנשים כאחד ואוהבת את כולם. עכשיו היא רק מחכה שתבואו להתאהב בה, כי ביננו.... איך אפשר שלא?

אומץרועה בלגית מעורבת, חומה, בת כשנה.

ראמה

בת כשנה (נכון ל-19/10/209)
רועה בלגית מעורבת חומה.
מחכה לכם בכלא חרמון

ראמה שלנו, כלבה אנרגטית, פעלתנית ובעלת שמחת חיים. ללא ספק, כלבה חכמה ונאמנה שאוהבת ללמוד ולשחק. יכולה להפגין שמירה על משאבים כמו טריטוריה, מזון, בעלים ולכן היא מחפשת בית עם נסיון. משפחה או בעלים שיהיו אנרגטים בדיוק כמוה כי היא זקוקה לשגרת חיים פעילה.

אומץכלבה בינונית בגוון ג׳ינג׳י, בת שלוש וחצי

ברטה

בת כשלוש וחצי (נכון ל- 14/10/20)
ג׳ינג׳ית בינונית מעורבת.
מחכה לכם בכלא חרמון

ברטה שלנו עשתה תהליך מדהים! כלבת בר שלמדה לאט לאט עם הרבה סבלנות ואורך רוח להסתגל לבני אנוש ולעולם. כלבה מדהימה, שקטה ומופנמת שעדיין חשדנית ודרוכה כלפי העולם (רעשים, מראות, ריחות ,מגע). ברטה יודעת להנות מקשר ומגע לאחר בניית אמון מול אנשים. היא מאד עצמאית ודרוכה - מסתדרת נפלא עם אנשים וכלבים, לאחר היכרות. זקוקה לבית עם חצר שידע לתת לה את המרחב והכבוד שלהם היא זקוקה על מנת להיפתח.

אומץבת כשנה וחצי, מעורבת בכל טוב בצבעים לבן וחום, גודל בינוני.

צ’אנס

בת כשנה (נכון ל- 15/6/20)
כלבה מעורבת בכל טוב בצבעי חום לבן (קצת מנומרת) ,בגודל בינוני.
מחכה לכם בכלא חרמון

צ׳אנס הג'ינג'ית שלנו היא כלבה אנרגטית בעלת חושים חדים מאוד ששומרים אותה עירנית לסביבה שלה ולעיתים אף דרוכה. היא חברותית מאד ומחפשת קשר מחייב ובית של תמיד. מבטיחה להיות תמיד מאד מאד קשובה וממושמעת ולהתסדר עם כל האנשים והכלבים בחייכם. צ׳אנסי המהממת שלנו אוהבת לשחק ופשוט מטורפת על ליטופים ופינוקים. זקוקה למשפחה בעלת נסיון בגידול כלבים. לא מומלץ לבית עם חתולים.

אומץכלבה מעורבת בכל טוב, בצבע חום גודל בינוני. בת כתשעה חודשים.

קיווי

בת כתשעה חודשים (נכון ל-16/5/20)
כלבה מעורבת בכל טוב, בצבע חום גודל בינוני.
מחכה לכם בכלא חרמון

קיווי שלנו המהממת היא כלבה שועלית אנרגטית וחייכנית (לא רואים?!). כלבה מאוד ערנית ורגישה לסביבה, בעלת חושים חדים ורמת עוררות גבוהה. מקסימה וחכמה מאוד שאוהבת לטייל ולשחק. מסתדרת מעולה עם אנשים וכלבים . במשחק עם כלבים מאוד ווקאלית (נובחת הרבה) אבל מאד צייתנית ולומדת מהר. אוהבת מאוד אתגרים פיסיים ומנטליים. מחפשת למשפחה לקשר רציני ומחייב שתאפשר לה הוצאת אנרגיה יומיומית ושתדע לאתגר אותה בתרגולים פיסיים ומנטלים. מבטיחה להחזיר הרים של אהבה ונאמנות.

אומץמעורבת בצבעים לבן וחום בת כשנה וחצי גודל בינוני.

עוגי

בת כשנה וחצי (נכון ל- 15/6/20)
מעורבת בכל טוב, בצבעים לבן וחום גודל בינוני.
מחכה לכם בכלא חרמון

הספקתם כבר להתאהב בעוגי שלנו??? עוגי היא כלבה שמחה לבבית ומתפנקת שאוהבת חום מגע ותשומת לב. מסתדרת טוב מאוד עם אנשים, מסתדרת עם רוב הכלבים (יכולה להיות קנאית כלפי הבעלים ומשאבים אחרים). יותר מתשמח להיות פרטנר הריצה או הטיולים שלכם על מנת להוציא קצת אנרגיה ומרץ. היא כלבה מאוד משפחתית ונאמנה שזקוקה למשפחה האחת שלה שתתן לה הרבה חום אהבה ובטחון. עדיף שבבית לא יהיו כלבים נוספים. אך בהחלט ניתן לחשוף ולהפגיש אותה עם כלבים אחרים.

אומץכלבה מעורבת בכל טוב בצבע חום, גודל בינוני, בת 4.

מולאן

בת כ4 (נכון ל-15/6/20)
כלבה מעורבת בכל טוב בצבע חום, גודל בינוני.
מחכה לכם בכלא חרמון

מולאן המתוקה שלנו הגיעה אלינו ממצב לא פשוט שהשאיר אותה ללא יכולת ורצון לייצר קשר עם בני אדם. למרות שהיא כלבה מאוד מאוד חששנית, היום היא מייצרת קשר ואף מצליחה להנות ממגע. לאחר שסיימה את תהליך השיקום אצלנו היא מצליחה לתת אמון ולהנות מתקשורת עם אנשים וכלבים ואפילו למדה לשחק , אך נזקקת לזמן התרגלות. מולאני היא כלבה שממש לא זקוקה לטיולים ארוכים להוצאת אנרגיה אך זקוקה לזמן היכרות עם כלבים ואנשים חדשים. כלבה שקטה שאוהבת מאוד טיולים בטבע, לחפור באדמה ולהתפנק בשמש. חשוב לנו לדאוג למולאן להתאמה ייחודית ומדויקת. מולאן תתאים לבית עם אנשים מבוגרים ללא ילדים. היא זקוקה לבית שמכבד מאוד את המרחב והקצב שלה שיבין שמולאן היא לא כלבה מתמסרת. חיבוקים מאוד ירתיעו אותה והיא תעדיף מגע עדין ומתחשב.

אומץהאסקית מעורבת בגודל בינוני. בת כשנה וחצי.

מילקי

בת כשנה וחצי (נכון ל- 15/6/20)
האסקית מעורבת בגודל בינוני.
מחכה לכם בכלא חרמון

מילקי היא כלבה שמחה חכמה ואנרגטית מאד. ללא ספק מדובר בכלבה וחברותית . מסתדרת טוב מאוד עם אנשים וכלבים, אוהבת להתפנק ולקבל הרים של ליטופים ותשומת לב. כלבה מקסימה שמלאה בשמחת חיים. מילקי שלנו צריכה בית שיידע לתקשר איתה באסרטיביות ויציב לה גבולות של מה מותר ומה אסור. היא בתמורה מבטיחה להיות נאמנה וסופר קשובה לנצח! אז אם אתם בית פעיל אנרגטי ואסרטיבי אנחנו צופים בעתידכם הרבה מאד טיולים ארוכים לעבר השקיעה- כי היא ממש צריכה את זה.

אומץרועה גרמנית מעורבת . גודל בינוני, בת כ10 חודשים.

דני

בת כעשרה חודשים (נכון ל-15/6/209
רועה גרמנית מעורבת בגודל בינוני
מחכה לכם בכלא חרמון

דני (או בשמה המלא דניאלה) הגיעה אלינו אחרי שאיבדה את כף רגלה הימינית האחורית אבל אל תגלו לה את זה כי היא ממש לא מרגישה בחסרונה! היא כלבה מקסימה עדינה ורגישה , שקטה ומתפנקת שמאד מאוד קשובה ונאמנה לבעלים. דני שלנו היא כלבה מאד רגועה! יציבה בתגובותיה לסביבה ומפגינה בטחון עצמי. פשוט מטורפת על אנשים ומתמסרת למגע וליטופים. יכולה להפגין קנאה כלפי כלבים אחרים בסביבתה שגוזלים ממנה את תשומת הלב של הבעלים, אך באופן כללי מסתדרת איתם טוב. בגלל המוגבלות ברגל מתעייפת מהר ולא יכולה ללכת למרחקים ארוכים או לאורך זמן. זקוקה למשפחה שתרעיף עליה המון תשומת לב, ותאפשר לה לפרוק אנרגיה בדרכים יצירתיות כמו משחק, תרגול משמעת, תרגילי חשיבה ואתגר מנטלי.

אומץמעורבת עם רועה קווקזי, בינונית-גדולה, בת כשנה וחצי. גודל בינוני גדול.

פרנצ’סקה

בת כשנה וחצי (נכון ל- 15/6/20)
כלבה מעורבת עם קווקזי, בינונית-גדולה.
מחכה לכם בכלא חרמון

פרנצ׳י שלנו היא כלבה אנרגטית ערנית וקשובה שמסתדרת מעולה עם אנשים וכלבים. היא מאוד אנרגית ונוטה להתרגש מהר מגירויים שונים. ללא ספק, מדובר בכלבה חכמה, בטוחה בעצמה וממושמעת שאוהבת לשתף פעולה וללמוד . זקוקה למשפחה בעלת יכולות וניסיון בגידול כלבים. עדיף ללא חתולים.

אומץכנענית מעורבת בצבע לבן גודל בינוני. בת כשנה וחצי.

שלג

בת כשנה וחצי (נכון ל- 15/6/20)
כנענית מעורבת לבנה.
מחכה לכם בכלא חרמון

מעורבת כנענית והכי ארץ ישראלית, אוהבת מרחבים ריצות וטיולים. כלבה מלאת אנרגיות שצריכה בית ספורטיבי בדיוק כמוהה כי היא יכולה להיות חסרת שקט במידה ולא מוציאה מספיק אנרגיות. מסתדרת מעולה עם כלבים ואנשים. תתאים מאד בתור כלב שני מפני שהיא מתקשה להשאר לבד לזמן רב, עדיף בלי חתולים. כלבה חזקה ועוצמתית, שלג נאמנה ומלאה באומץ לב. תתאים לבעלי יכולות וניסיון בגידול כלבים .

אומץלברדורית לבנה מעורבת בת כשנה. גודל בינוני.

אליף

בת כשנה (נכון ל - 15/6/20)
לברדורית לבנה מעורבת בגודל בינוני
מחכה לכם בכלא חרמון

כלבה עדינה ורגישה מלאה בשמחת חיים. מסתדרת מעולה עם אנשים, כלבים ועם העולם באופן כללי. ממושמעת ומשתפת פעולה בשמחה עם הבעלים. אוהבת פינוקים וליטופים. מטורפת על טיולים ותמיד מוכנה ללמוד דברים חדשים. אליף הקטנה פשוט תותחית! לנו אין ספק שהיא מצטיינת התוכנית. מתאימה לכל בית שידע להעריך את המזג הנפלא שלה. תסתדר מעולה בבית עם ילדים כולל בעלי צרכים מיוחדים .

אומץכלב מעורב מנומר, בגודל בינוני גדול.

ריף

בן שבעה חודשים (נכון ל-09/09/19)
כלב מעורב מנומר, בגודל בינוני גדול.
מחכה לכם בכלא חרמון

כלב עדין ורגיש מאוד נעים וחברותי . ריף שלנו מאד מאד מזכיר את אחיו ביאליק (בכל זאת, גדלו ביחד). גם הוא כלב מאד סקרן ובעל חושים חדים במיוחד, בעיקר חוש השמיעה. ריף זקוק להיכרות ראשונית עם אנשים חדשים, אחר כך הוא כבר מתאהב ומבטיח להיות נאמן לנצח נצחים, לאחר שסיים את מסלול ההכשרה ריף שלנו ובקרוב שלכם מבין פקודות בסיסיות, מחונך לצרכים ופשוט כבר מוכן לבית שיאהב אותו לתמיד. הוא פשוט מדהים עם כלבים ואנשים ולחתולים.... פחות מנחמד. זקוק לבית עם בעלים שיוכלו לספק לו את הביטחון הדרוש, ועם נסיון עבר בגידול כלבים

אומץ

נונה

בת שנה (נכון ל-09/09/19)
פינצ׳רית מעורבת בצבע חום
מחכה לכם בכלא חרמון

נונה הקטנה שלנו כלבה מדהימה, נעימה וחביבה שלומדת מהר ואוהבת לשתף פעולה. היא כלבה עדינה מאוד ורגישה שמסתדרת נהדר עם כלבים ואנשים. מוכנה לאימוץ לאחר שסיימה את מסלול ההעשרה של תכנית יחד, מחונכת לצרכים ומבינה פקודות בסיסיות (לומדת מהר, כבר אמרנו?). יש לה תגובה של התרגשות כשרואה חתולים , אז מומלץ בית בלי חתול. בגלל האופי הנוח של נונה היא בהחלט מתאימה גם ככלבה טיפולית.

אומץמעורבת בגודל בינוני ֿחומה - שחורה.

פיתה

בת שלוש (נכון ל-09/09/19)
כלבה מעורבת, חומה שחורה
מחכה לכם בכלא חרמון

נעים מאד מאד להכיר, זאת פיתה - כלבה בינונית אך ורק בגודלה. אל תתנו לגודל לבלבל אתכם, פיתה היא ללא ספק כלבה חזקה ובעלת נוכחות בנוסף להיותה ממושמעת וקשובה . מסתדרת טוב עם כלבים אחרים וכן עם אנשים. לחתולים היא אומנם עדיין מתייחסת ןמגיבה לחתולים אך מצליחה להתנתק מהם מהר בעקבות התהליך שעברה בתכנית. פיתה שלנו, מאד מאד אוהבת מגע וזקוקה לבית שמסוגל להתנהל עם האופי שלה ויידע להציב חוקים והגבלות.

אומץפינצ׳רית מעורבת, בת שנה

מותק

בת שנה (נכון ל-09/09/19)
פינצ׳רית מעורבת, חומה
מחכה לכם בכלא חרמון

מותק שלנו כשמה כן היא, ממש מותק אמיתית. פינצ'רית מעורבת, קטנה . לאחר התייעצות עם מירב המומחים, אין לנו ספק שמדובר בכלבה מחוננת (באמת)!!! היא מדהימה , אנרגטית צייטנית ואוהבת מאוד ללמוד ולהתמודד עם אתגרים חדשים. מסתדרת טוב עם כלבים ואנשים.... עם חתולים, פחות. מומלץ לבית בלי חתולים. תהיה גם מצויינת ככלבה טיפולית.

אומץ

הוק

בן שנה (נכון ל-09/09/19)
רועה בלגי מעורב בגודל בינוני
מחכה לכם בכלא חרמון

להוק שלנו מספיקות שלוש רגליים. בעקבות זיהום היה זקוק לקטיעה מיידית של הרגל לאחר שנמצא. חברים, מדובר כאן ללא ספק כלב מדהים, חברותי ונעים הליכות, נהדר עם כלבים, ילדים ואנשים. אל תתנו לעובדה שיש לו שלוש רגליים להרתיע אותכם (זה ממש לא מפריע לו) הוא מתפקד נהדר גם ללא הרגל אך לעיתים מתעייף מהליכה מרובה ולכן לא צריך טיולים ארוכים. הוק סיים את מסלול ההעשרה שלנו לבית והוא יותר ממוכן ומזומן להכנס לכם ללב. מחונך לצרכים ומבין פקודות בסיסיות. יהיה מצויין גם ככלב טיפולי.

אומץכלב מעורב מנומר

ביאליק

בן שבעה חודשים (נכון ל-09/09/19)
כלב מעורב מנומר
מחכה לכם בכלא חרמון

ביאליק המתוק משתתף בתכנית יחד עם אחיו ריף. כלב מקסים, נעים רגיש ועדין מאוד. מסתדר מצויין עם כלבים ואנשים אחרים (לאחר היכרות ראשונית) ועם חתולים... לא כל כך. כלב מאד סקרן, בעל חושים חדים. סיים בהצלחה את מסלול ההכשרה לבית של תכנית יחד, מחונך לצרכים ומבין פקודות בסיסיות. אומנם קיים אצלו עוד את יצר השמירה אך כאשר מקבל ביטחון מבעליו הוא נרגע מהר. זקוק לבית עם נסיון קודם בגידול כלבים.

אומץהאסקית אפורה, לבנה

סנדי

בת שנה (נכון ל-09/09/19)
האסקית אפורה, לבנהש
מחכה לכם בכלא חרמון

האסקית בת כשנה בגודל בינוני . סנדי המהממת שלנו יפייפיה אמיתית מבפנים ומבחוץ. ביופייה ובאופייה, נסיכה אמיתית . אוהבת מאוד להיות בסביבת בני אדם , ממושמעת, עצמאית ונאמנה. מסתדרת נהדר עם אנשים וכלבים. תוכל להסתדר טוב גם עם חתולים. מתקשה להישאר לבד אבל נעשתה איתה עבודה על זה.

אומץקורגית בינונית מעורבת

גלית

בת שנתיים (נכון ל-09/09/19)
קורגית מעורבת
מחכה לכם בכלא חרמון

כלבה בגודל בינוני, שעליה נאמר "יפה וחיננית , חמודה וחייכנית , אוהבת לטייל בחוץ בטבע , וגם בבית ממושמעת ונוחה- בהצלחה" נהדרת עם אנשים וכלבים, לאחר היכרות ראשונית, ופשוט מטורפת על תשומת לב. באינטרקציה עם חתולים גלית מאוד מתרגשת ומראה שיפור אדיר. גלית שלנו פשוט כלבה מקסימה שיכולה להיות כלבה טיפולית מדהימה.

אומץרועה בלגית מעורבת בינונית

פסטה

בת שנתיים (נכון ל-09/09/19)
רועה בלגית מעורבת
מחכה לכם בכלא חרמון

רועה בלגית מעורבת בינונית בגודלה, בת כשנתיים. כלבה לבבית וחביבה עדינה מאוד ורגישה , אוהבת מאוד מגע וחיבוקים והכי רוצה להיות בסביבת בני אדם. מסתדרת מעולה עם אנשים. כלבה מקסימה שזקוקה להכירות ראשונית עם כלבים אחרים. יכולה להיות מעט רכושנית כלפי אוכל ותשומת לב כנראה שעברה חווית הישרדות לא פשוטה לפני שהגיעה אלינו לתכנית יחד.

אומץלברדורית מעורבת גדולה

פואגו

בת שנה (נכון ל-09/09/19)
לברדורית מעורבת, זהובה
מחכה לכם בכלא חרמון

כלבה גדולה ולבבית. פואגו כשמה היא: כלבה חמה ומקסימה , שמחה וסקרנית . פשוט נהדרת עם אנשים, יש שיגידו שזו ממש אהבה ממבט ראשון. עם כלבים זאת אהבה ממבט שני כי היא זקוקה לתיווך ראשוני ולחתולים היא אדישה לחלוטין. כלבה שלומדת מהר, ממושמעת שאוהבת מגע ומשחק. זקוקה למשפחה עם יכולות גבוהות ו/או ניסיון קודם בגידול כלבים אפשר עם חתולים.

אומץצ׳ייס המעורב הקטן שלנו בן השלוש מחכה לכם שתתאהבו בו בכלא חרמון

צ׳ייס

כבן שלוש (נכון ל-09/07/19)
כלב מעורב קטן, ג׳ינג׳י
מחכה לכם בכלא חרמון

אל תתנו לגודל להטעות אתכם, מדובר בפצצת אנרגיה שאוהבת ללמוד תרגילים חדשים. הוא תמיד תמיד ישמח לקבל כמה שיותר ליטופים ופינוקים מכל אחד שרק יציע. צ׳ייס המתוק שלנו נלחץ ממקומות סגורים ולא אוהב להישאר לבד, לכן זקוק למשפחה שתוכל לקחת אותו איתם לעבודה או שעובדת מהבית.

אומץבואו לאמץ את צ׳ילי הקטנה והממושמעת שלנו

צ׳ילי

בת כשנתיים (נכון ל- 09/07/19)
כלבה מעורבת, קטנה
מחכה לכם בכלא חרמון

ידידותית לאנשים ולחבריה הכלבים, מלאה באהבה ואוהבת להתפנק. צ׳ילי הקטנטנה היא כלבה מקסימה בעלת שמחת חיים, ומוטיבציה גבוהה ללמוד ולתרגל דברים חדשים, מה שהופך אותה לסופר ממושמעת .

אומץצ׳יקה העצלנית שלנו, לברדור מעורבת שחורה שרק מחפשת להתפנק

צ׳יקה

כבת שלוש (נכון ל-09/07/19)
לברדורית שחורה מעורבת
מחכה לכם בכלא חרמון

הפתגם ״מים שקטים חודרים עמוק״ נכתב בדיוק על צ׳יקה החכמה שלנו. היא כלבה שקטה וממושמעת. הכי תשמח לרבוץ כל היום במזגן ולהתפנק לה. צ׳יקה האהובה שלנו היא כלבה שמחפשת מגע וקשר עם אנשים תשמח להתלטף ולהתפנק כל היום אבל ממש כ-ל ה-י-ו-ם!

אומץאיזה חיוך יש לדובי הג׳ינג׳י שלנו... ואולי בקרוב שלכם?

דובי

בן שנה (נכון ל-09/09/19)
כלב מעורב עם הרבה רועה אוסטרלי בגודל בינוני
מחכה לכם בכלא חרמון

בעל שמחת חיים מדבקת ומבט ביישני שימיס את הלב של כל מי שרק יסתכל לכיוון שלו. דובי הוא כלב שובב עם אנרגיות גבוהות שצריך בית אנרגטי ממש כמוהו. דובון הוא בעל כלב בעל רצון עז לרצות ולכן הוא לומד מהר. הוא אוהב מגע מכולם, חוץ מחתולים, ומסתדר נפלא עם אנשים וכלבים כאחד.

אומץקוקי שלנו מחפש בית, ג׳ינג׳י אנרגטי בן שנה מסוג בורדר קולי מעורב

קוקי

בן שנה (נכון ל-09/09/19)
בורדר קולי מעורב, ג׳ינג׳י בגודל בינוני
מחכה לכם בכלא חרמון

קוקי שלנו הוא נסיך יפהפה, אצילי ואנרגטי. כלב שמלא בשמחת חיים, שאוהב מאד טיולים וחתולים פחות. בתוך הבית הוא נהפך לכלב עדין ושקט שאוהב כמה שיותר חיבוקים ופינוקים אבל זקוק לפרטנר אקטיבי שישתולל ויעשה איתו חיים משוגעים.

אומץלילי הקטנה שלנו, כלבה בלונדינית שמחפשת קשר ומגע עם אנשים, מחכה לגם בכלא חרמון

לילי

בת כשנה (נכון ל- 09/07/19)
כלבה מעורבת, זהובה
מחכה לכם בכלא חרמון

לילי העדינה שלנו תמיד תשמח לעוד ליטוף או מילה טובה. היא כלבה רגישה שאוהבת לשחק וללמוד תרגילים חדשים. היא מאד מחפשת אחר מגע וקשר עם אנשים ומרעיפה אהבה ונאמנות אינסופית ללא תנאי.

אומץכלבה מעורבת בלונדינית בגודל בינוני

קים

בת שנה (נכון ל-09/07/19)
כלבה בלונדינית מעורבת
מחכה לכם בכלא חרמון

קים המתוקה שלנו היא כלבה מעורבת בגודל בינוני . נסיכה אמיתית! קים היא כלבה בעלת שלווה פנימית ואצילות. הכי הכי סקרנית בעולם שאוהבת להתבונן, לגלות וללמוד מאנשים, כלבים ואפילו מהטלוויזיה! קים נאמנה לבעליה ובעלת רצון גדול מאד לרצות.

אומץבוני שלנו מחכה לכם בכלא חרמון

בוני

בת שנה ושלושה חודשים
מעורבת לבנה וחומה
מחכה לכם בכלא חרמון

בוני השובבה שלנו היא אחת הכלבות הכי שמחות ואוהבות שתפגשו. למרות חוויות העבר שלה, היא עדיין מאד מאד אוהבת וסומכת על אנשים וילדים ומחפשת את הקשר איתם. אומנם יש שלוש רגליים (לא שהיא שמה לב לזה) אבל זה ממש לא מונע ממנה להשתובב ולשחק עם כוווווולם. בוני שלנו זקוקה לבעלים שיוכלו לקחת אותה איתם לעבודה או שעובדים מהבית, היא פשוט מאד מתגעגעת.

אומץ

זינה

בת עשרה חודשים (נכון ליוני 2019)
רועה גרמנית
מחכה לכם בכלא חרמון

זינה היא כלבה אנרגטית וחביבה הקשורה מאוד למטפלים שלה ומחפשת קשר עם אנשים, חברותית ומתפנקת בלי סוף. מגיבה לחתולים בהתרגשות רבה כשהיא על רצועה, אך יכולה לחיות ולהסתדר בבית עם חתולים.

סגירת תפריט