צ׳אנס ואור בבית החדש

צ׳אנס- אור רובין

״ברגע שראיתי את צ’אנס התאהבתי. לא היה לי ספק שהכלבה הזאת הולכת להיות שלי, אז מה אם היא גדולה, אז מה אם זה רחוק. זאת הייתה אהבה ממבט ראשון ולא היה לי ספק מאותו רגע שזאת המתנה הכי גדולה שקיבלתי, היא לגמרי הלב של הבית. כובשת כל אחד שהיא פוגשת בקלות וטבעיות עם העיניים הטובות שלה, כמו שהיא כבשה אותי״.

צ׳יקה כלבת לברדור שחורה מעורבת מחובקת עם ילדי משפחת לוין

צ׳יקה – משפחת לוין

״ מהרגע שצ׳יקה הצטרפה למשפחה שלנו הבית שלנו השתנה ללא היכר. הילדים מתרגשים לחזור הביתה אחרי הגן והבית ספר והיא פשוט ממלא את הבית שלנו באהבה ללא תנאי. פשוט זכינו לקחת חלק בפרוייקט כל כך מיוחד וכמובן גם בצ׳יקה המהממת שלנו״.

ליזי בבית משפחת אשר

ליזי (לשעבר לילי) – משפחת אשר

״פרויקט שיקומי מעורר השראה והתפעלות, נוטע תקווה ואופטימיות בעולם של כאוס והתפרקות. אנחנו מודים לכם מעומק הלב. ליזי היא מתנה אמיתית וחיה. היא נוכחת ביומיום שלנו כל-כך, כל כולה טוב ואהבה. יש לה קשר ויחסים עם כל אחת ואחת מאיתנו״.

דובי עם משפחת רולניק

דובי – משפחת רולניק

״דובי הגיע אלינו במעבר בין גור לבוגר, בן שנה וקצת. בכלא הוא אולף לצרכים וגם לימדו אותו לשחק נהדר עם כדור והוא מנצח את הבן שלי כל הזמן בכדורגל (הילד מתעצבן שמפסיד והסברנו לו שלדובי יש יתרון כי יש לו 4 רגליים) דובי הוא כלב מקסים ושובה לב שכל הזמן  מקבל מחמאות בשכונה מהילדים שרוצים ללטף אותו, אנחנו מאוד שמחים שזכינו בו ומקווים שגם הוא שמח להיות במשפחתנו״.

משפחת נקר עם צ׳ייס

צ׳ייס – משפחת נקר

“ראינו את צ׳ייס בסרטון באינטרנט.  ישר התאהבנו בו ונסענו עד לכלא חרמון על מנת להביא אותו. כאשר פגשנו אותו והערנו אותו, גילינו שלא טעינו וזכינו בכלב מתוק , מקסים ונפלא עם ילדים”.

פיצה – דניאל ואסף חיים

״פרוייקט יחד, הוא אחד הפרוייקטים המרגשים והמשמעותיים שנתקלתי בהם. בתור אשת חינוך, ההזדמנות המשותפת הניתנת לאסירים ולכלבים הינה מיוחדת וחד פעמית.אימצנו את פיצה שלנו, שלוותה במשך ארבעה חודשים ע”י שני אסירים מקסימים שהשקיעו בה ונתנו לה אהבה אינסופית. המפגש היה מדהים ומרגש, האסירים שיתפו אותנו וסיפרו לנו על פיצה הקטנה.תהליך האימוץ היה מעורר השראה, תודה לכם על פיצה שלנו ועל היוזמה הברוכה הזו״.

צוף – משפחת ג׳רסי

״תמיד ידענו שזה פרוייקט מדהים, אבל לאחר הפגישה עם הצוות והאסירים שטיפלו ואילפו את צוף הבנו שזכינו להיות חלק ממשהו ענק לא בגודל אלא במשמעות.צ וף היא כלבה שמביאה אנרגיות טובות ומתמסרת בקלות, אנחנו בטוחים שזכינו.המפגש עם האסירים הוא חוויה מאד טובה לילדים ואם בהתחלה חששנו לקחת אותם אז היום אנחנו מבינים שמזל שהבאנו אותם. רוצים להודות לתמיכה הגדולה והזמינות של אפרת וצוות תנו לחיות לחיות אנחנו יודעים שכל שאלה ובעיה יש למי לפנות״.

שומשום – משפחת יוחנן

״שומשום הביאה לביתנו המון שמח, לימדה את הילדים דאגה ואמפתיה. כולנו התאבהנו בה מיד ומחכים כל יום כבר לפינוקים איתה״.

טובי – משפחת עמדי

״אנחנו פשוט מאוהבים! כלב מתוק, חברותי ונח מזג מצחיק ומשמח. מחובר אלינו ואנחנו אליו, ממש חלק מהמשפחה. מאד שמחים שזכינו בו ומאחלים לכולנו חיים ארוכים וטובים ביחד״.

סגירת תפריט